• image

    Zadzwoń do nas
    +48 724 860 315 Dźwigi - 604 425 430 romanorlowski@wp.pl

  • image

    Godziny otwarcia
    Pon - Pt 7.00 - 16.00

Wynajem dźwigów i żurawi Świdwin

dzwigi drawsko

Wszystkie ceny są cenami netto.

Chcesz wynająć nasze żurawie i dźwigi?

Aby wynająć żurawie samochodowe zadzwoń do Nas pod numer
604 425 430 lub wyślij wiadomość na romanorlowski@wp.pl

NAJLEPSZE DŹWIGI I ŻURAWIE W ŚWIDWINIE

 

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą wynajem żurawi i dźwigów Świdwin. Specjalizujemy się w wynajmie sprzętu budowlanego, szczególnie żurawi samochodowych rusztowań, szalunków, a także i innych sprzętów budowlanych (m.in rusztowań oraz młotów). Wypożyczany od nas sprzęt może być wykorzystywany w szeregu rozmaitych prac budowlanych.

Nasze zaplecze maszynowe tworzą profesjonalne i nowoczesne pojazdy takie jak żuraw samochodowy Hydros T-254, żuraw samochodowy PPM ATT 400 oraz inne. Wszystkie oferowane przez nas dźwigi Świdwin są zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi i normami bezpieczeństwa. Każdy z naszych pojazdów przechodzi również okresowy przegląd techniczny sprawdzający jego pełną sprawność i gotowość do działania. Nasze żurawie i dźwigi Świdwin są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej OC. Ze specyfikacją techniczną każdego oferowanego przez nas modelu mogą się Państwo zapoznać poprzez dołączone przy każdym pojeździe szczegółowe grafiki z informacjami.

Gwarantujemy, że wszystkie wynajmowane przez nas dźwigi i żurawie Świdwin charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz pełną funkcjonalnością. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą ofertową przedstawiającą dźwigi i żurawie Świdwin.

Wynajmowane przez nas dźwigi i żurawie Świdwin obsługiwane są przez ekipę wykwalifikowanych operatorów z długoletnim doświadczeniem w branży. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Mogą Państwo w każdej chwili liczyć na pełne wsparcie z naszej strony i pomoc zespołu doradców oraz kadry operatorskiej.

ZOBACZ TAKŻE

Skontaktuj się z nami


Skup nieruchomosci